Ideiglenes rangsor

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2016/17 tanévre vonatkozóan 

Az ideiglenes rangsor nem tartalmaz neveket, csak oktatási azonosító számot. Azon jelentkezők esetében pedig, akik jeligét adtak meg a jelentkezési lapon az ott megadott jelszót. Akik nem rendelkeznek jeligével, az oktatási azonosítóval tájékozódhatnak.

A rangsort – könnyebb áttekinthetőség végett az oktatási azonosító növekvő sorrendbe állításával közöljük. A megjelölt szakok alatti sorszám jelzi, hogy ki hányadik helyen áll jelenleg a jelentkezők között.

Szakmacsoportok:

001  
4 évfolyamos szakgimnázium vendéglátás-turisztika szakmacsoport  

002  
4 évfolyamos szakgimnázium kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport

003  
3 évfolyamos szakképzési + 2 érettségi vizsgára felkészítő szakképesítés megszerzése: eladó

004  
évfolyamos 
szakképzési + 2 érettségi vizsgára felkészítő szakképesítés megszerzése: pincér     

005  
évfolyamos szakképzési + 2 érettségi vizsgára felkészítő szakképesítés megszerzése: szakács