SPAR KIVÁLÓ TANULÓJA 2014. VERSENY

 A Személyzetfejlesztési osztály szervezésében az idei évben negyedik alkalommal kerül megrendezésre a SPAR Kiváló Tanulója verseny.

Iskolánkat Galambos Attila képviseli a döntőben.

 

Közel 80 élelmiszer- és vegyiáru-eladó képzésben résztvevő tanuló jelentkezett a versenyre, melynek elődöntői lezajlottak. Ezekben a tanulóknak a mindennapi bolti gyakorlatukhoz kapcsolódó komplex feladatsort kellett megoldaniuk. Az elődöntőben a diákokat a helyileg illetékes megyei kereskedelmi és iparkamara szakképzési vezetője, a szakképző iskola gyakorlati oktatásvezetője és a személyzetfejlesztési osztály részéről Szabó Barnáné értékelte.

A sikeresen szereplő diákok ősszel a döntőkben mérhetik össze tudásukat, amikor kiválasztásra kerül a 2014. év SPAR Kiváló Tanulója.